Darmowa dostawa od 100 zł

Sposób dostawy

Określony w formularzu, wybiera Kupujący podczas realizacji zamówienia.

 

Koszty dostawy

Koszty dostawy pokrywa Kupujący.
Koszt dostawy do paczkomatu InPost 13,00 zł.
Koszt dostawy kurierem 16,00 zł.
Darmowa dostawa, którą pokrywa Sprzedający przy minimalnej kwocie zamówienia na 100 zł.

Dostępne formy dostawy

Paczkomaty In Post oraz dostawa kurierem. 

Realizowanie dostaw

Dostawy realizowane są przy pomocy furgonetka.pl
Dostawy realizowane są tylko i wyłącznie na terenie Polski.

Zapraszam na zakupy!

Znajdź perełki i ciesz się z zakupów w lumpeksie online.

Sklep z odzieżą używaną Uhulu.pl

Ręcznie selekcjonowana odzież używana. Tylko sprawdzeni dostawcy odzieży i odzież z prywatnej szafy. Jedyny second hand online, który oprócz normalnych ciuchów, sprzedaje odzież do upcyklingu. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zadowolenie z zakupów było takie, że Uhu hu, a uśmiech sam cisnął się na usta.

Kontakt

Second hand online

Vinted

Zadzwoń

500-109-677

Napisz

sklep@uhulu.pl

Bezpieczne płatności

Akceptujemy przelewy tradycyjne oraz płatności:
Znaki akceptacji PayPal

Lumpeks online – alternatywne zakupy w stylu less waste

W ostatnim czasie coraz więcej osób podejmuje próbę życia w stylu eko – na miarę swoich możliwości. Możemy dziś wybierać produkty przyjazne naturze, segregować śmieci oraz ograniczać zużycie plastiku. Nie każdy jednak pamięta o tym, że również zakupy ubraniowe mogą być ekologiczne!

Odzież używana – drugie życie przedmiotu

Niektórzy decydują się na minimalizm – starają się zmniejszyć swoje zapotrzebowanie na ilość odzieży i maksymalnie zużyć tę, którą posiadają. Jednak życie w ascezie nie jest rozwiązaniem dla każdego. Każdy z nas chce wyglądać i czuć się dobrze. Lubimy wybierać z szafy stylizacje zależne od nastroju i okazji. Wiele z nas wręcz uwielbia modowe zabawy. I wcale nie musimy z nich rezygnować.
Żeby pogodzić te dwie kwestie, inwestycja w ciuchy używane będzie doskonałym rozwiązaniem. Inwestycja? No właśnie – dużo niższa niż w przypadku zakupu nowości z markowych sklepów. Zakupy w lumpeksie nie oznaczają braku dostępu do modnych ubrań. Gdy zdecydujemy się na sklep z odzieżą używaną, czy lumpeks online zamiast tradycyjnego, poszerzamy sobie możliwości zakupu prawdziwych perełek w konkurencyjnej cenie.
Jednocześnie dbamy o planetę.

W jaki sposób? Po pierwsze, zapobiegamy wyrzucaniu ubrań w całkiem dobrym, a czasami idealnym stanie – dajemy im drugie życie. Po drugie, nie napędzamy produkowania nowych, zbędnych przedmiotów.

Ciuchy używane to swoisty recykling! Po co wyrzucać coś, co nadal jest zdatne do użytku? Poza tym często można  trafić na odzież z metkami.

Second hand online – zakupy na luzie

Wszystko idzie z duchem czasu, w Internecie kupimy już każdy towar. Także ubrania z drugiej ręki! Second hand online to opcja dla tych, którzy wolą na spokojnie przejrzeć towar w domu zamiast trącać się łokciami z innymi poszukiwaczami skarbów (co może mieć miejsce zwłaszcza podczas nowych dostaw w stacjonarnych lumpeksach).

Zakupy online to również dłuższy czas na zastanowienie się – nikt nie wywiera presji w kolejce do przymierzalni czy też przy obładowanych stojakach. Poza tym to wszystkie te korzyści, jaką niesie za sobą możliwość zakupów przez Internet.

Dlaczego by z tego nie skorzystać?
W przypadku lumpeksów sklep online ma jeszcze jedną wyjątkową wartość. Niestety, część ludzi nadal niepewnie czuje się w second handach. Choć dla niektórych osób jest to wręcz powód do dumy (ekologia i ekonomia!), dla innych opcja online będzie dogodniejsza również z tego względu. A może to być wspaniały początek do przełamania wstydu.

Lumpeks to nie wstyd!

Argument proekologiczny jest dobrym asem w rękawie dla każdego, kto wciąż waha się przed korzystaniem z lumpeksu. Uświadamianie ludzi w tym temacie może sprawić, że otoczenie przyłączy się do eko zakupów modowych. Zwłaszcza jeśli zobaczy, że dawanie drugiego życia ubraniom to nie tylko ukłon w stronę natury, ale i świetny look w dobrej cenie!